Новини

У Львові по-новому затверджуватимуть містобудівельні умови та обмеження.

23.06.2016

У Львові тепер по новому затверджуватимуть містобудівельні умови та обмеження на нові будівництва: якщо раніше їх видавало управління архітектури міста, то зараз це робитиме виконавчий комітет Львівської міськради.

Одна з найбільших ІТ-компаній Львова переїде в «Матрицю»

22.01.2014

SoftServe – одна з найбільших ІТ-компаній Львова, найближчим часом планує переїхати в новий офісний центр на вул. Садовій, який називатиметься «Матриця». В компанії підтвердили, що планують винаймати там офіси, однак не уточнили – всі чи частину.
 

У львівській області відкрили першу сонячну електростанцію!

30.05.2013

У самбірському районі Львівської області 20 травня  було відкрито першу  на території всієї Львівщини сонячну  електростанцію. Потужність новозбудованої станції на даний момент становить 3,1 МВт, але проектна  робоча потужність становить 9,9 МВт.

Будівництву біля Собору Святого Юра у Львові бути?

23.05.2013

Українська  Греко-Католицька Церква  надіслала  лист Меру  Львова – Андрію Садовому,  про те, що не  заперечує та  підтримує проект будівництва  житлово-офісного комплексу  по вул. Озаркевича 4а, що поруч з мурами собору Св.Юра. Лист був  надісланий  від імені  Митрополита Львівського  Ігоря Возняка

Львівська влада затвердила проект землеустрою для нової спортивної арени

12.04.2013

Львівська  міська  рада  затвердила проект землеустрою   для  будівництва нової спортивної арени  для  баскетболу, дозвіл було надано комунальному підприємству ЛКП «Спортресурс».  Земельна  ділянка знаходиться  на  вулиці Кульпарсківській 226-г.  Дане рішення  було прийняте вчора – 11 квітня, більшістю депутатів.

Європейський союз виділив 54 млн. грн. для реконструкції прикордонних пунктів Львівщини та Волині

29.03.2013

Завершився тендер на  вибір підрядника  по реконструкції  прикордонних пунктів «Висоцьк» та  «Ягодин» Волинської області, вартість робіт склали 6,8 мільйона  гривень заявила  прес служба  Адміністрації Державної митної служби України

Затверджено бюджет розвитку міста Лева на 2013 рік.

22.03.2013

220 мільйонів гривень склав  бюджет ново затвердженого фінансового документу.

За  словами першого заступника міського голови - Олега  Синютка, бюджет розподілений наступним чином.

Італійці готові інвестувати в Борислав

14.03.2013

На черговому засіданні  Міської ради м. Борислав, депутатами було підтримано проект рішення про відведення земельної ділянки  для ТОВ « Динаміс ЛТД»  та надано дозвіл на розробку  проекту землевідведення.

Львову необхідно затвердити проект бюджету на 2013 рік

28.02.2013

Сьогодні  в четвер, депутати Львівської міської ради  будуть розглядати бюджет розвитку міста на наступний рік. Серед них важливі  статі витрат на  освіту  та  ремонтні роботи. Адже  вже  зараз на  виконання  будівельно-ремонтних робіт  в  галузі  освіти  вже потрібно 17 мільйонів  гривень.

Проект спортивної арени до «Евробаскет-2015» у Львові запозичать у Прибалтиці

22.02.2013

Спортивний  комплекс баскетбольної арени, що побудують на вул. Ряшівській у Львові буде реалізований по типовому  та  вже  існуючому  проекту.