Новини

У Львові побудують баскетбольну арену до Євробаскет-2015

15.02.2013

Інвестором майбутнього будівництва спортивної арени для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року в Львові буде компанія «Юнайтед баскетбол інвестмен». Також  інвестор визначився із підрядником  будівництва  ним виступить ТОВ «Девіжен»

56 мільйонів гривень ціна реалізації національного проекту «Нове життя» у Львові

07.02.2013

У Львові  були зроблені перші кроки до реалізації національного проекту «Нове життя-нова якість охорони материнства та дитинства»

Пошук ділянок під індустріальні парки на Львівщині триває!

01.02.2013

За повідомленням прес-служби ЛОДА,  25 січня Богдан Матолич (перший заступник Голови ЛОДА) провів  засідання  робочої групи промислової політики та інновацій. Метою даного засідання  було підведення  підсумків роботи промислового комплексу Львівщини за 2012 рік та перспективи роботи на 2013 рік.

У Східниці побудують Амфітеатр на кошти ЄС

25.01.2013

Курорт Східниця, що у Львівській області  та курорт Полянчик (Польща) отримали кошти під реалізацію проекту під назвою «Полянчик і Східниця - використовуємо разом наші туристичні і культурні потенціали для поліпшення конкурентоспроможності Карпатського краю»

Відремонтувати дитячі садочки та поліклініки місту Лева допоможе Міжнародна організація

18.01.2013

Львівський  виконавчий комітет затвердив  перелік  об’єктів, що підлягають ремонтно-будівельним роботам  у 2013 році  за  рахунок коштів, отриманих від Міжнародної фінансової організації Північної екологічної фінансової корпорації. До переліку увійшли  дев’ять об’єктів, із загальнім витратним кошторисом у 3 мільйона  гривень

Львів заявив амбітні плани розвитку на 2013 рік

10.01.2013

Андрій Садовий  визначився з основними напрямками розвитку міста на  2013 рік та назвав  дві основні  проблеми, що турбують місто найбільше

Посилити контроль за виплатами підрядникам планують депутати Львова

03.01.2013

При розгляді  бюджету міста, що відбулося  27 грудня депутати Львівської міської ради  внесли пункт  до постанови "Про зобов’язання  основних розпорядників бюджетних коштів у Львові", ними  є 32 управління мерії міста, виконувати оплату виконаних робіт підрядним організаціям лише після погодження  з бюджетною депутатською комісією

Китайських інвесторів зацікавило будівництво у Львові сміттєпереробного заводу

21.12.2012

12  грудня у Львові  відбулася  зустріч міського голови Андрія  Садового з представниками пекінської компанії BCEG International Co., LTD. На зустрічі  було презентовано інвестиційні проекти м. Львова.

У Львові виділили землю для будівництва притулку для тварин

17.12.2012

На засіданні  сесії Міської ради, що відбулося 13  грудня було затверджено  ЛКП «Лев» та проект відведення  земельної ділянки за  адресою вулиця Т.Шевченка, 366-а для будівництва притулку  для тварин. Дане  рішення  підтримало 59 депутатів  із 90 можливих. Земельну  ділянку  надано у постійне користування,  площею 4,0 га.

Нові інвестори з Австрії бажають будувати готелі на Львівщині

10.12.2012

Австрійські інвестори зацікавлені в  розробці  обласних програм розвитку  Карпатського регіону. Про це   29 листопада  заявив  торговий радник  Посольства Австрії в Україні Грегор Постль. Представник від ОДА -  Володимир Лаврентій ознайомив потенційних інвесторів, з планами розвитку  області в сфері  туризму, будівництва, спортивних об’єктів та розвитку інфраструктури