Новини

У Бориславі відремонтують три відділення міської лікарні

07.06.2012

Виконавчий комітет Бориславської міської ради надав дозвіл центральної міської лікарні Борислава на виготовлення кошторисної документації для проведення капітального ремонту в хірургічному та травматологічному відділеннях та в приміщенні жіночої консультації.

На Львівщині хочуть побудувати аналог "Артека" в гуцульському стилі

28.05.2012

У Львівській області планують побудувати регіональний дитяче містечко відпочинку. Про це голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк розповів під час зустрічі з профспілками Львівщини.

Фасад львівського театру імені Заньковецької реставрують

15.05.2012

Розпочались ремонтно-реставраційні роботи фасаду львівського театру ім. М.Заньковецької. Вчора  було завершено встановлення  захисного риштування - повідомив у коментарі Андрій Мацяк, директор Національного академічного українського драматичного театрі ім. Марії Заньковецької.

Французька компанія відкриває кар'єр на Буковині

16.04.2012

Компанія "Lafarge Щебінь України" планує введення в експлуатацію другої черги підприємства з іноземним капіталом ТОВ "Буковинські будівельні матеріали" - структурної одиниці компанії "Lafarge Щебінь України".

Губернатор Тернопільщини взявся за створення сучасного готельного комплексу

02.04.2012

Голова ОДА Валентин Хоптян, перебуваючи з робочою поїздкою в Заліщицькому районі Тернопільської області відзначив, що варто було б колишній будинок відпочинку, розташований в Заліщиках, відремонтувати та переобладнати у сучасний готельний комплекс.

На 60 гектарах у Львівській області дозволено видобувати гравій

22.03.2012

Обласна рада Львівщини виділила 60 гектарів землі для видобутку гравію. Це рішення підтримали 67 депутатів.

У Львові з аукціону продали 4 земельні ділянки на 5,2 млн грн

28.02.2012

28 лютого у Львові на відкритих торгах продано чотири земельні ділянки. Загалом переможці торгів заплатять за ці земельні ділянки 5 млн 216 тис. грн. Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Турецьку фірму "Онур" можуть попросити піти зі Львова

19.01.2012

Депутат Львівської міської ради, заступник голови фракції ВО "Свобода" Юрій Михальчишин вважає, що турецька фірма "Онур" у Львові займає непропорційно велику частку внутрішнього львівського ринку, однак не вчасно виконує роботи.

Перед мостом по вулиці Кульпарківській у Львові спорудять 9-поверхівку

12.01.2012

На вулиці Окружній, 96 у Львові спорудять дев'ятиповерховий багатоквартирний житловий будинок. Про це нам повідомив Юрій Криворучко, начальник управління архітектури Львівської міськради.

Україна відчуває дефіцит пропозицій розсувних дверей

24.11.2011

Ринок будівельних матеріалів України відчуває дефіцит пропозицій розсувних дверей. Про це свідчать дослідження, проведені вітчизняними фахівецями в листопаді 2011 року.