Європейський союз виділив 54 млн. грн. для реконструкції прикордонних пунктів Львівщини та Волині

Завершився тендер на  вибір підрядника  по реконструкції  прикордонних пунктів «Висоцьк» та  «Ягодин» Волинської області, вартість робіт склали 6,8 мільйона  гривень заявила  прес служба  Адміністрації Державної митної служби України. Тендер відбувся  6 березня 2013 року, участь в якому  прийняли  вісім  компаній, переможцем визнано ТОВ «БК «Євробуд». Термін виконання  робіт становить 12 місяців, до березня  2014 року. Хочеться  зауважити, що у тендері  були й дешевші  пропозиції, маржа коливалась від 0,1-1,6 мільйона гривень, але вони були відхилені із за  суттєвих зауважень до складених кошторисів. В основному  зауваження  були до якості складання етапності в кошторисі, тобто були пропущенні  окремі види робіт такі наприклад, такі як вольєр для службових собак.

Процес реконструкції прикордонних пунктів  ведеться в межах програми «Розвитку  сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» Програми транснаціонального співробітництва наших найближчих сусідів по державному кордону України: Польща та Республіка Білорусь 2007-2013, що отримує  фінансування  від Європейського Інструменту  Сусідства та Партнерства.

Загалом з грудня  минулого, згідно з даними «Вісника державних закупівель»  Державна митна служба України   замовила  будівельних робіт на  загальну суму  майже  54  мільйони гривень. Всі об’єкти реконструкції знаходяться  у Львівській та  Волинській області