Одна з найбільших ІТ-компаній Львова переїде в «Матрицю»

SoftServe – одна з найбільших ІТ-компаній Львова, найближчим часом планує переїхати в новий офісний центр на вул. Садовій, який називатиметься «Матриця». В компанії підтвердили, що планують винаймати там офіси, однак не уточнили – всі чи частину.

«Офіс будуємо не ми, а інша компанія. Але ми маємо намір винаймати там приміщення по завершенні будівництва» - зазначив Олег Денис, віце-президент компанії SoftServe.

Наразі SoftServe винаймає офіси у п’яти точках Львова. Про будівництво офісу для найбільшої в Україні ІТ-компанії з українським капіталом розповів головний архітектор ДІПМ «Містопроект» Юрій Столяров під час розгляду детального плану території забудови в межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії у м. Львові. 

 «Тут планують збудувати житло, а поруч біля візового центру вже будують офіс для компанії SoftServe. Наразі цей район на 60% складається з виробничих приміщень, складів і гаражів, на 15% житло і лише на 10% громадське. Однак присутність такої потужної ІТ-компанії суттєво пожвавить та розвине район особливо в плані громадської інфраструктури. Але, через те, що вони переважно пересуваються на власних авто, нам доведеться добре продумати транспортну інфраструктуру», - зазначив Юрій Столяров.

 Офіс будує ТОВ «КаскадБуд» на замовлення девелоперської компанії ТОВ Флагман-капітал». В компанії «Флагман -капітал» підтвердили, що SoftServe має намір винаймати приміщення, але чи це буде єдиний орендар сказати відмовились. Зазначили лише, що це буде семиповерхова будівля площею 6740 кв. м з прибудовою на який розміщена велика тераса. Фасад будівлі оздоблений склом. Та додали, що офісний центр вже на стадії завершення.  

Довідка:

SoftServe – одна з найбільших українських IT-компаній, виробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем. Співпрацює з 150 компаніями усього світу, серед яких відомі бренди США, Канади та Західної Європи. Серед офіційних партнерів компанії SoftServe - Oracle, Cisco, HP, Microsoft, Dell, IBM та інші.

Джерело: zaxid.net