Оздоблювальні роботи

За весь період, що ТОВ "Каскадбуд" надає послуги по оздобленню будівель та споруд, зокрема зовнішні і внутрішні ремонтно-оздоблювальні роботи, компанія здобула репутацію надійної будівельної компанії. Основним напрямом цієї діяльності є ремонтно-оздоблювальні роботи для приміщень комерційного призначення.

Чому варто звернутися до нас? 

  • Внутрішнє оздоблення, виконане нашими фахівцями здатне значно збільшити функціональність та надати будівлі естетичної привабливості.
  • Ремонтно-оздоблювальні роботи, як внутрішні, так і зовнішні ми проводимо з дотриманням усіх європейських стандартів, використовуючи сучасні будівельні матеріали, технології та устаткування, що дозволяє нам надавати гарантію на виконані нами роботи.
  • Ми гарантуємо, що роботи будуть виконані з дотриманням всіх обумовлених термінів.

Внутрішні ремонтно-оздоблювальні роботи мають кілька видів призначення:

  • оздоблювальні роботи в новому будівництві починаються після закінчення загального будівництва будівлі, а саме, зведення зовнішніх стін і перегородок, влаштування покрівлі, монтажу віконних систем та прокладання інженерних мереж.
  • внутрішнє оздоблення для реконструкції має свої характерні особливості; на відміну від новобудови, тут потрібно враховувати властивості існуючих несучих конструкцій та оздоблення, перед початком проведення робіт, потрібно провести експертизу технічного стану об'єктів що підлягають реконструкції.
  • косметичний ремонт є найшвидшим і легким видом ремонтних робіт, застосовується в основному в приміщеннях з невеликим коефіцієнтом зношеності об'єктів оздоблювальних робіт.

Оздоблення офісів вимагає особливо ретельного підходу. Від того, як виглядає офісне приміщення, залежить багато чого - ставлення клієнтів і партнерів, працездатність колективу та успіх Вашої Компанії в цілому. Ми знаємо це і беремося за проведення ремонтних робіт з усією відповідальністю.

Портфоліо
Новини