Інжиніринг

Інжиніринг – це надання інженерно-консультаційних послуг проектно-конструкторського, розрахунково-аналітичного, організаційного або дослідницького характеру, вироблення рекомендацій у галузі організації виробництва та управління проектами, тобто комплекс комерційних послуг з підготовки і забезпечення будівельного процесу.

Інжинірингові проекти можуть бути реалізовані у напрямках спорудження будівництва об’єктів промисловості, будівельної індустрії, комерційної нерухомості (торгівельно-розважальних центрів, логістичних та офісних комплексів, готелів), зведення об’єктів паливно-енергетичного комплексу , а також спорудження житлових комплексів та будинків.

Будівельна компанія "Каскадбуд" надає інжинірингові послуги у таких напрямках:

  • промислове будівництво;
  • капітальне (цивільне) будівництво;
  • технічне переоснащення об’єктів;
  • реконструкція будівель та споруд;
  • реалізація окремих функції забудовника (проведення технічного нагляду; здача об’єкту під "ключ"; допомога у оформленні тендерної документації; обстеження існуючих комунікацій та видача висновку по їх подальшій експлуатаційній придатності та інше).

Склад інжинірингових послуг визначається Замовником з урахуванням специфіки конкретного проекту, проте існують найбільш поширені форми їх надання:

Компанія Каскадбуд пропонує інжинірингові послуги найвищої якості. Ми кваліфіковані спеціалісти у сфері інжинірингу. Інжиніринг включає цілий комплекс заходів, тому ми радимо Вам звертатися до професіоналів.

Інжиніринг від компанії Каскадбуд - оптимальне рішення для компаній та осіб у будівництві різних об’єктів складності.

Портфоліо
Новини