Реконструкція будівель та споруд

Реконструкція будівель і спорудРеконструкція будівель і споруд — це будівельний процес, що відроджує/відновлює будівлю, до початкового її вигляду, який був втрачений внаслідок тривалої експлуатації та зовнішніх природних факторів або зміною виробничого процесу (перепрофілювання виробництва), відповідно до технічних умов/потреб. На час реконструкції зазвичай об’єкт підлягає повній ізоляції, та припиняє свою діяльність на час виконання ремонтних робіт. Реконструкція може бути як часткова так і повна. Часткова – відновлюється окремий елемент будівлі (ферма, перегородки, фундаменти, балки), повна – від основи фундаменту до даху.

Обов’язковим для виконання реконструкції будівлі є проведення технічного обстеження, в якому будуть зазначені дефекти, руйнування та надано висновок про можливу подальшу експлуатацію будівлі, що обстежувалась. Також саме в технічному обстеженні зазначається, які саме елементи варто відновити/замінити в процесі реконструкції. Результат обстеження представляється у вигляді проектної документації, яка має бути погоджена у дозвільних інстанціях, по процедурі як нове будівництво.

Необхідність виконання даної послуги по зумовлені такими факторами:

  • "Реконструкція промислових об’єктів", пов'язана із потребою у інженерно-технічному переоснащенню або оновленню технологічної лінії; перепрофілюванням виробничих потужностей.
  • "Фізична зношеність будівель" – це знос якому піддається будівля, від дії атмосферних чинників та часу. Саме тому будівлі мають проходити технічне обстеження та паспортизації, які затверджують їх стан, або необхідність реконструкції.
  • "Моральний знос" - психологічно/морально застарілі об’єкти, які не відповідають потребам та престижу компанії, які розташовуються в даних будівлях. В даному випадку процес реконструкції «адаптує/оновлює будівлю» відповідно до потреб компаній.
  • "Зміна типу експлуатації будівлі" – перепрофілювання промислових цехів та заводів, що припинили існувати, під об’єкти сучасної комерційної нерухомості.

Компанія "Каскадбуд" забезпечує:

  • високі технічні характеристики реконструйованої споруди (ми використовуємо сучасні технології, матеріали, техніку).
  • дотримання договірних термінів по реконструкції приміщень будівель.

В процесі виконання робіт по реконструкції будівель, споруда відновлюється та набуває абсолютно нового зовнішнього вигляду: конструкції посилюються, проводиться естетичне оздоблення та планування відповідно до потреб замовника, збільшується ринкова вартість об’єкту нерухомості. Реконструкція будівель та споруд із компанією «Каскадбуд» найбільш зважене рішення. Наші робітники є професіоналами свої справи, що гарантує бездоганну якість виконаних робіт.

Портфоліо
Новини